Forumul Facultatii de Filosofie si Stiinte Social-Politice din Iasi
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

cine ma poate ajuta si pe mine?????????

2 participan?i

In jos

cine ma poate ajuta si pe mine????????? Empty cine ma poate ajuta si pe mine?????????

Mesaj Scris de catana alina Mier Mar 11, 2009 11:16 am

in prezent,sunt studenta la Univ.Spiru Haret Bucuresti,anul I,facultatea de sociologie si asistenta sociala.Incepand cu anul univ. 2009-2010 voi face parte din cadrul acestei universitati.care imi poate da si mie cursuri,materiale sau tot ce aveti?ma adresez celor de anul I de la Facultatea de Filosofie si Stiinte SP.sau chiar la sociologie dak e separata facultatea.adresa mea de e-mail e alina_brunetzik19@yahoo.com.Va multumesc
catana alina
catana alina

feminin Numarul mesajelor : 3
Varsta : 34
Localizare : bucuresti
Specializarea : sociologie si asistenta sociala
Interese : tot ce este legat de facultate
Data de inscriere : 11/03/2009

Sus In jos

cine ma poate ajuta si pe mine????????? Empty Re: cine ma poate ajuta si pe mine?????????

Mesaj Scris de Iarna Mier Mar 11, 2009 3:01 pm

Buna Alina, da te putem ajuta. Vom vorbi mai multe pe messenger sau e-mail. Insa pina atunci iti voi da un grup de discutii pe yahoo pe sociologie - http://groups.yahoo.com/group/sociologiecuza
Iarna
Iarna
Admin

masculin Numarul mesajelor : 255
Varsta : 36
Localizare : Iasi/Botosani
Joburi/Distractii : politica, muzica
Specializarea : Stiinte Politice
Data de inscriere : 27/02/2008

https://filosofie.forumgratuit.ro

Sus In jos

cine ma poate ajuta si pe mine????????? Empty Re: cine ma poate ajuta si pe mine?????????

Mesaj Scris de Iarna Mier Mar 11, 2009 3:03 pm

Ca un fel de introducere, pentru sociologie, ai mult mai multe avantaje decat la celelalte specializari. Mai multa practica si un viitor mai sigur, in comparatie cu celelalte specializari.
FFSSP are peste 4000 de studenti si peste 70 de cadre didactice. Sociologia nu stiu exact cati studenti are.
Iarna
Iarna
Admin

masculin Numarul mesajelor : 255
Varsta : 36
Localizare : Iasi/Botosani
Joburi/Distractii : politica, muzica
Specializarea : Stiinte Politice
Data de inscriere : 27/02/2008

https://filosofie.forumgratuit.ro

Sus In jos

cine ma poate ajuta si pe mine????????? Empty Re: cine ma poate ajuta si pe mine?????????

Mesaj Scris de catana alina Vin Mar 13, 2009 1:42 am

Iti multumesc mult pentru informatii,si sper sa primesc cat mai multe date si in continuare.Pentru ca vreau sa fiu la acelasi nivel cu ceilalti in anul II.Aici la Bucuresti,nu prea se face carte,iar mie chiar imi place sociologia si am auzit ca A.I.Cuza este o universitate extraordinara.Va rog mult sa luati id-ul meu de messenger si sa pastram legatura.Multumesc
catana alina
catana alina

feminin Numarul mesajelor : 3
Varsta : 34
Localizare : bucuresti
Specializarea : sociologie si asistenta sociala
Interese : tot ce este legat de facultate
Data de inscriere : 11/03/2009

Sus In jos

cine ma poate ajuta si pe mine????????? Empty Re: cine ma poate ajuta si pe mine?????????

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum